Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Piszta co chceta... (w granicach zdrowego rozsądku i regulaminu)

Moderator: mods

Awatar użytkownika
pmaster

Re: Temat zashoutbox, jak autobus zatramwaj

Post autor: pmaster » 2017-09-22, 19:27

Te wolnoopadające deski są do dupy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: J-31 » 2017-09-22, 20:26

Deszcz wolno pada to i deska wolno opada. Poza tym deska w sumie jest do pupy. Trudno jest na takiej desce stanąć na głowie ;)
Kędzior pisze:Powspominajmy imprezę "25 lat autobusów Ikarus-Zemun IK160P w Polsce". To już 8 lat temu.
O jaka ładna, słoneczna pogoda. I pomyśleć, że jutro będzie znów lał deszcz - i co ciekawe na Górnym Śląsku, czyli wtedy, kiedy przydałoby się trochę słońca :retard:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kędzior
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Kędzior » 2017-09-23, 12:37

Ostatnio musiałem całą wymienić, bo szlag trafiło mocowanie, a samej deski "nie sprzedajemy". Dodam, że była ona kupowana w sklepie raper-czarodziej.
Nie wykonuję rysunków na zlecenia. | transportnews | bash.kmf | Rysunki @ fotokolej | Przegubowiec (ten nowy)
Eeeeeee, macarena!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: J-31 » 2017-09-23, 22:46

Ufff, ale mi pogoda dała do wiwatu. Lało dzisiaj cały dzień, a szczególnie w Zabrzu i Gliwicach. Po prostu "makabreska" - i to mało powiedziane. Cały mokry jestem, jeszcze się suszę :]

No, ale mimo wszystko warto było pojechać. Niby to miał być dzień tramwajowy, a tymczasem PKM Gliwice prezentowało swój najnowszy nabytek - SU12IV. Przy okazji wypatrzyłem, że SB&C zmodyfikował łączenie osłon na dachu w tylnej części. Jest teraz inaczej - a to ma dla mnie znaczenie, pod kątem rysunku. ;)

Po za tym udało mi się w Będzinie wypatrzeć Volvo 7900 Hybrid PKM-u Sosnowiec, fotki nie mam, ale uda mi się z pamięci dokończyć rysunek. Interesował mnie jeden szczegół - ściana tylna, jak jest obklejona. No i już wiem. W Katowicach udało mi się obfocić ich MB Conecto LF Euro 6, też potrzebowałem widoku ściany tylnej. A zatem, warto było się wybrać, pomimo tragicznej pogody :-P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kędzior
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Kędzior » 2017-09-30, 11:04

https://youtube.com/watch?v=GW-wRuiev4s
I pomyśleć, że ta gra ma już 24 lata.
Nie wykonuję rysunków na zlecenia. | transportnews | bash.kmf | Rysunki @ fotokolej | Przegubowiec (ten nowy)
Eeeeeee, macarena!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: J-31 » 2017-09-30, 16:11

O, Bosche jak i ja stary. Mnie takie gry bawiły jak miałem naście lat... tylko przez chwilę. Bardzo szybko spodobał mi się jednak symulator wieży kontroli lotów na Atari 65XE - Kennedy Approach. Grafika drętwa, ale za to ciekawie się działo, szczególnie gdy nadchodziła burza i było dużo samolotów w mojej przestrzeni powietrznej :mruga:
Obrazek

ODPOWIEDZ